Állásajánlatok

Termékmenedzser

az élelmiszeriparban (elsősorban hús- és konzervipar) felhasználásra kerülő fűszerek, fűszerkeverékek,
adalék- illetve segédanyagok teljes választékát nyújtó,
a szakma élvonalában 20 éve jelen lévő nemzetközi hátterű,
stabilan működő magyar fűszerkereskedő vállalat keres

termékmenedzsert

Feladatok:

  • kialakitott termékportfólió kezelés, fejlesztése
  • a termékszerkezet optimalizálásának felügyelete és készletek figyelése
  • termékminták, termékigények kezelése
  • kapcsolódó dokumentumok készitése és kezelése (termékspecifikációk, jelölések)
  • az üzletkötők munkájának támogatása termékinformációs oldalról,
  • szoros együttműködés a technológussal termékfejlesztésben
  • kereskedelmi igazgató munkájának termékoldali támogatása
  • piaci információ gyűjtés, aktív részvétel a fejlesztésben
  • riportok, összesitők készitése a fejlesztésekről
  • napi kapcsolattartás és rendszeresen reporting az anyavállalat fejlesztő részlege felé
  • marketingkommunikációban való részvétel (DM levelek, partnerképzési, illetve üzletkötő-képzési anyagok készitése
  • részvétel az anyavállalat képzésein, fejlesztési próbáin

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (élelmiszeripar, minőségbiztositás, gyártményfejlesztés területein)
  • legalább 5 éves élelmiszeripar bármely területén szerzett tapasztalat (húsipar preferált)
  • kitűnő angol és magyar nyelvtudás irásban és szóban egyaránt
  • cseh / szlovák nyelv ismerete előny
  • nagyfokú önállóság
  • jó munkaszervezési és -koordinálási készség
  • felelősségvállalás saját munkája és a határidők betartása iránt
  • erős felhasználói szintű PC ismeretek (MS Office 2007)
  • ismeri HACCP és az ISO 9001 rendszerek követelményeit, előírásait
  • ismeri a MÉ alapvető előírásait
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • utazásra való hajlandóság

Amit kínálunk:

Lendületes, szakmailag elhivatott kis csapatba keressük új kollégát, aki lelkes az új kihívások iránt, teljesítményorientált és megfelelő szakmai - és önismeretettel rendelkezik.

  • támogató, stabil szakmai háttér és munkahelyi csapat
  • alapbér és jutalék
  • notebook, mobiltelefon
  • külföldi anyavállalati szakmai képzések

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi címre várjuk:

élelmiszer ipar termékmenedzser felsőfokú végzettség

Értesüljön időben a Workplus-sal kapcsolatos újdonságokról

Kapcsolat

Workplus Hungary Kft.

Workplus Locations: Budapest, London, Miami

+36 20 982 3628 • +36 20 941 4614
[email protected]

Rólunk

Cégünk a Workplus Hungary Kft. 1989 óta dolgozik a magyar és nemzetközi munkaerő piacon. Tapasztalatunkkal és hozzáértésünkkel minden bizonnyal az Önök cégének is hasznos partnere lehetünk.
Bővebben