Állásajánlatok

Project Manager

Ipari csatlakozástechnika és automatizálás terén mértékadó, innovatív, dinamikusan fejlődő multinacionális partnerünk magyarországi leányvállalata számára keresünk a Budapest-Pest megyei régióba

Projekt menedzser
munkatársat

Az új munkatárs feladatai:

  • Időskori felügyeleti- és nővérhívó rendszer értékesítése
  • Forgalmi célkitűzések megvalósítása
  • Kapcsolattartás beruházókkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel
  • Ajánlatkészítés (műszaki és ár)
  • A meglévő partneri kör bővítése, elkötelezettségük növelése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt, a spanyol nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Jó kommunikációs készség és tárgyaló képesség
  • Projektszemlélet
  • Precizitás, jó együttműködő képesség és kreativitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csapatjátékos és terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Cégautó, mobiltelefon, laptop
  • Ösztönző, sikerorientált bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi háttér, családias légkör

Munkavégzés helye:

  • Közép-magyarországi régió

Pályázni magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi elérhetőségeken lehet:

értékesítő Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet felsőfokú végzettség Közép-magyarországi Régió project manager

Értesüljön időben a Workplus-sal kapcsolatos újdonságokról

Kapcsolat

Workplus Hungary Kft.

Workplus Locations: Budapest, London, Miami

+36 20 982 3628 • +36 20 941 4614
[email protected]

Rólunk

Cégünk a Workplus Hungary Kft. 1989 óta dolgozik a magyar és nemzetközi munkaerő piacon. Tapasztalatunkkal és hozzáértésünkkel minden bizonnyal az Önök cégének is hasznos partnere lehetünk.
Bővebben