Állásajánlatok

Gépbeállító munkatárs

Gépbeállító munkatársat

keresünk 3 műszakos munkarendbe szentesi munkavégzéssel

A következő feladatok várnak Rád:

  • Gépek beállítása, biztonságos üzemeltetése
  • A gyártás során kieső darabok dokumentáció szerinti ellenőrzése, minősítése
  • Gépek tisztítása
  • Termelékenyebb gyártási módszerek bevezetésében való részvétel

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Műszaki rajz olvasási ismerettel bírsz
  • Jártas vagy a mérőeszközök használatában
  • Pontos, megbízható, együttműködő vagy
  • Vállalod a három műszakos munkarendet

Előny, ha

  • min.1 éves gépbeállítói és termelési területen szerzett tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
  • Dupla műszakpótlék a 3. műszakban
  • Továbbképzési lehetőség
  • Biztonságos, rendezett munkakörnyezet
  • Bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

  • Szentes

Ha többet szeretnél tudni küldd el az önéletrajzod

3 műszak Szentes műszaki végzettség középfokú végzettség gyártás

Értesüljön időben a Workplus-sal kapcsolatos újdonságokról

Kapcsolat

Workplus Hungary Kft.

Workplus Locations: Budapest, London, Miami

+36 20 982 3628 • +36 20 941 4614
[email protected]

Rólunk

Cégünk a Workplus Hungary Kft. 1989 óta dolgozik a magyar és nemzetközi munkaerő piacon. Tapasztalatunkkal és hozzáértésünkkel minden bizonnyal az Önök cégének is hasznos partnere lehetünk.
Bővebben