Állásajánlatok

Ügyvéd, Ügyvédjelölt

Kiemelkedő színvonalú, budapesti székhelyű és nemzetközi kapcsolatokkal is bíró ügyvédi irodába keresünk

Ügyvéd/Ügyvédjelölt kollégát

Feladatok:

  • Nemzetközi ügyfeleknek jogi tanácsadás az üzleti jog minden területén (beleértve a társasági, kereskedelmi, ingatlan, munkajogi, pénzügyi és finanszírozási, valamint a szabályozási ügyeket) és jogi képviselet bíróságokon, hatóságokon és tárgyalásokon összetett jogi ügyekben.
  • Okiratszerkesztés, szerződések előkészítése és átnézése, jogi dokumentumok, hírlevelek, cikkek, memorandum írása számos jogi területen, ügyfelek jogi képviselete (peres és nem peres eljárások).
  • Teljes körű jogi kutatás komplex jogi ügyekben.
  • Jogi képviselet biztosítása bíróságon, választottbíróságon és hatósági ügyekben.

Elvárások:

  • Magyar jogi diploma és ügyvédek esetén szakvizsga
  • Legalább 2 éves munkatapasztalat ügyvédjelölti, társasági belső jogászi munkakörben
  • Kiváló német nyelvtudás (további nyelvek ismerete előny) és/ vagy
  • Kiváló angol nyelvtudás (további nyelvek ismerete előny)
  • Külföldi tanulmányi tapasztalat (LLM vagy egyéb jogi terület) előny
  • Kiemelkedő kommunikációs képességek
  • Magabiztos fellépés és megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Önálló és proaktív munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes és jogtár kezelési ismeretek

Amit kínálnak:

  • Fejlődési és karrier lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
angol és magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi címre várjuk:

Budapest német angol ügyvéd ügyvédjelölt jogi terület

Értesüljön időben a Workplus-sal kapcsolatos újdonságokról

Kapcsolat

Workplus Hungary Kft.

Workplus Locations: Budapest, London, Miami

+36 20 982 3628 • +36 20 941 4614
[email protected]

Rólunk

Cégünk a Workplus Hungary Kft. 1989 óta dolgozik a magyar és nemzetközi munkaerő piacon. Tapasztalatunkkal és hozzáértésünkkel minden bizonnyal az Önök cégének is hasznos partnere lehetünk.
Bővebben