Állásajánlatok

Sales engineer

Ipari automatizálási területen piacvezető, kimagaslóan innovatív multinacionális partnerünk bővülő magyarországi sales csapatába keresünk munkatársakat (pályakezdők is!)

pozícióba Nyugat-Magyarországi (Zalaegerszeg-Nagykanizsa) és Észak-Magyarországi (Debrecen-Nyíregyháza) régióba

Feladatok:

  • Új ügyfelek akvirálása, folyamatos üzletfejlesztés, értékesítési célok teljesítése
  • Meglévő B2B partnerekkel való kapcsolattartás, együttműködés és folyamatos (műszaki, értékesítői) támogatásuk és tájékoztatásuk a legújabb műszaki fejlesztésekről, termékekről, megoldásokról
  • Cégreszabott megoldások kidolgozásában való aktív részvétel
  • Folyamatos piacfigyelés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Műszaki érdeklődés/érzék (műszaki végzettség előny)
  • Nyitottság, fogékonyság, igény a minőségre és a folyamatos fejlődésre
  • Fejlett problémamegoldó és elemző készség, logikus gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, meggyőző erő
  • Asszertivitás, sales kvalitások, pozitív hozzáállás
  • Gyors gondolkodás, jó helyzetfelismerő készség, proaktivitás
  • Lelkes, céltudatos, kitartó, sikerorientált személyiség
  • Rugalmasság, alkalmazkodókészség
  • „B” Kat. Jogosítvány

Amit kínálnak:

  • Magas minőségű, high-tech, prémium BRAND és termékkör, nemzetközi, innovatív környezet
  • Perspektíva, folyamatos fejlődési és karrier lehetőség
  • Rendszeres műszaki, értékesítési és személyiségfejlesztő tréningek (induláskor 1,5 hónapos tréning Brüsszelben)
  • Versenyképes juttatási csomag (alapfizetés+rendszeres bónuszok, céges autó (privát használattal), laptop, mobil)
  • Kellemes munkakörülmények, lelkes, támogató csapat

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy angol nyelvű önéletrajzát legyen kedves elküldeni az alábbi címünkre:

értékesítő angol felsőfokú végzettség mérnök műszaki végzettség engineer Nyugat-Magyarországi régió Észak-Magyarországi régió

Értesüljön időben a Workplus-sal kapcsolatos újdonságokról

Kapcsolat

Workplus Hungary Kft.

Workplus Locations: Budapest, London, Miami

+36 20 982 3628 • +36 20 941 4614
[email protected]

Rólunk

Cégünk a Workplus Hungary Kft. 1989 óta dolgozik a magyar és nemzetközi munkaerő piacon. Tapasztalatunkkal és hozzáértésünkkel minden bizonnyal az Önök cégének is hasznos partnere lehetünk.
Bővebben