Állásajánlatok

Irodavezető

Üzemek, irodák, raktárak üzemeltetéséhez széleskörű eszköz és felszerelés kínálatot nyújtó francia tulajdonú, multinacionális Partnerünk budaörsi irodájába keresünk

Irodavezető

munkatársat

Feladatok

  • Az iroda zavartalan működésének biztosítása
  • A Sales Support csapat (3fő) munkájának hatékony irányítása és felügyelete, valamint a kis létszámú Sales csapat munkájának adminisztratív támogatása
    o Árajánlatok készítése, vevői kapcsolattartás, kiküldött árajánlatok utánkövetése, módosítása
  • Vevői és szállítói adatbázis és a hozzájuk kapcsolódó szerződések pontos nyilvántartása és folyamatos aktualizálása
  • Napi kapcsolattartás külföldi társszervezetekkel: logisztika, raktár, IT, beszerzés, marketing, pénzügy, termékmenedzsment
  • Kereskedelmi riportok készítése a management részére
  • Kapcsolattartás a belföldi fuvarozókkal, kiszállítások nyomon követése
  • Számlák iktatása, rendszerezése és továbbítása a pénzügyi osztály felé
  • Küldemények fogadása, feladása, postai ügyintézés
  • Szabadságok havi szintű nyomon követése

Elvárások:

  • 1-2 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Strukturált, pontos, precíz és rendszerető, munkájára és környezetére igényes személyiség
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban, írásban)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Energikus, talpraesett, gyakorlatias és eredményorientált személyiség
  • Önállóság, proaktivitás, jó szervező készség
  • Megoldás orientáltság, jó problémamegoldás, ügyfélorientáltság
  • Erős felhasználói szintű Ms Office ismeret

Előny:

  • Navision rendszer ismerete
  • Vezetői tapasztalat
  • További idegen nyelv ismerete: cseh, francia

Amit kínálnak:

  • Versenyképes juttatási csomag (éves bónusz, béren kívüli juttatás, laptop, mobiltelefon)
  • Stabilitás, növekedés és hosszú távú perspektíva
  • Kellemes munkakörülmények, folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Megbecsülés, munka és magánélet egyensúlya

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy angol nyelvű önéletrajzát legyen kedves elküldeni az alábbi címünkre:

angol english Budapest-Pest megyei régió Budaörs

Értesüljön időben a Workplus-sal kapcsolatos újdonságokról

Kapcsolat

Workplus Hungary Kft.

Workplus Locations: Budapest, London, Miami

+36 20 982 3628 • +36 20 941 4614
[email protected]

Rólunk

Cégünk a Workplus Hungary Kft. 1989 óta dolgozik a magyar és nemzetközi munkaerő piacon. Tapasztalatunkkal és hozzáértésünkkel minden bizonnyal az Önök cégének is hasznos partnere lehetünk.
Bővebben