Állásajánlatok

Sales Assistant

Szektorában piacvezető, kerti, barkács és háztartási műanyag termékeket gyártó és forgalmazó multinacionális partnerünk budaörsi csapatába keresünk akár azonnali kezdéssel

munkatársat

Feladatok:

  • Kereskedelmi csapat napi munkájának támogatása
  • Kiváló kapcsolattartás a különböző társosztályokkal (sales, logisztika...)
  • Adatbázis, rendelés-, szerződés- és árlista-kezelés
  • Kiszállítások koordinálása
  • Meglévő vevőkkel való kapcsolattartás, ügyfél elégedettség

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős felhasználói szintű MS-Office és valamilyen ERP ismeret (SAP előny)
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Elkötelezettség, csapatjátékos

Amit kínálnak:

  • Prémium brand
  • Fejlődési és karrier lehetőség
  • Fiatal, lelkes, sikeres csapat, kellemes munkakörülmények
  • Versenyképes juttatási csomag

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy angol nyelvű önéletrajzát legyen kedves elküldeni az alábbi címünkre:

értékesítő asszisztens angol Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet Budapest-Pest megyei régió Budaörs

Értesüljön időben a Workplus-sal kapcsolatos újdonságokról

Kapcsolat

Workplus Hungary Kft.

Workplus Locations: Budapest, London, Miami

+36 20 982 3628 • +36 20 941 4614
[email protected]

Rólunk

Cégünk a Workplus Hungary Kft. 1989 óta dolgozik a magyar és nemzetközi munkaerő piacon. Tapasztalatunkkal és hozzáértésünkkel minden bizonnyal az Önök cégének is hasznos partnere lehetünk.
Bővebben