Állásajánlatok

Értékesítési asszisztens

Szektorában piacvezető, építkezéseknél használt gépek bérbeadásával, illetve értékesítésével foglalkozó partnerünk

kollégát keres folyamatosan bővülő debreceni csapatába

Feladatok:

  • Gépleltár folyamatos figyelemmel kisérése, gépstátuszok nyilvántartása, ellenőrzése
  • Megrendelések, szerződések nyilvántartása, szükséges adategyeztetések elvégzése, bérletek lemondása és dokumentálása a vállalat irányítási rendszerben
  • Árajánlatok, rendelések, rendelés igazolások elkészítése és továbbítása, nyomonkövetése, adminisztrációja
  • Meglévő vagy leendő külföldi partnerekkel történő kapcsolattartás, árajánlatkérések - rendelések ügyintézése
  • Kapcsolattartás a szerviz és a szállítási terület munkatartásaival a vállalt határidők betartása érdekében
  • Gépfoglalások adminisztrálása, nyomon követése
  • Kárfelvételi jegyzőkönyv megküldése az ügyfélnek, számlázandó tételek megküldése az irodavezetőnek
  • Gép átvizsgálás után a megkapott adatok, költségek (üzemanyag, gépkulcs, gépdokumentáció, mosás stb.) nyilvántartása és továbbítása a számlázásra
  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel, érdeklődők tájékoztatása
  • Marketinggel és különböző beszerzésekhez kapcsolódó feladatok

Elvárások:

  • Külső/belső ügyfélcentrikusság
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Érettségi
  • MS Office, vállalatirányítási rendszerek, irodai szoftverek ismerete

Előnyt jelent:

  • Kereskedelmi ismeretek/szakirány és/vagy tapasztalat

Amit nyújtanak:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Jó hangulat, családias légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
angol és magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi címre várjuk:

angol Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet középfokú végzettség

Értesüljön időben a Workplus-sal kapcsolatos újdonságokról

Kapcsolat

Workplus Hungary Kft.

Workplus Locations: Budapest, London, Miami

+36 20 942 1464 • +36 20 941 4614
[email protected]

Rólunk

Cégünk a Workplus Hungary Kft. 1989 óta dolgozik a magyar és nemzetközi munkaerő piacon. Tapasztalatunkkal és hozzáértésünkkel minden bizonnyal az Önök cégének is hasznos partnere lehetünk.
Bővebben