• Főoldal
  • Állásajánlatok

Állásajánlatok

Sales manager

Automatizálás területén piacvezető, csúcstechnológiás termékek gyártásával foglalkozó partnercégünk keres

kollégát Budapest-Hatvan-Gyöngyös régióba

Egy prémium minőséget képviselő, multinacionális japán vállalat, mely 8 éve szerepel a Forbes magazin „Most Innovative Companies” listáján. Szenzorokkal, mikroszkópokkal, lézer markerekkel, és hasonló, magas precizitású termékekkel hódította meg a piacot, saját területén világszerte irányadó cég. Csapatukba olyan ambíciózus, fejlődni vágyó junior társakat keresnek, akik számára fontos, hogy magas szintű technikai megoldásokkal, konzultatív úton forduljon partnereihez. Az új munkatársnak lehetősége nyílik, hogy a vállalat kiterjedt tréning- és mentorprogramján keresztül mélyebb betekintést nyerjen a vállalat termékei közé.

Az új munkatárs feladatai:

  • Üzletfejlesztés, növekedési lehetőségek feltérképezése
  • Partner portfoliók kezelése, új és régi kliensek esetében is
  • Partner igényeinek felmérése, technikai megoldások értékesítése
  • Tárgyalásokon való részvétel

Elvárások:

  • Gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Ideális lakóhely: Budapest keleti része és Gyöngyös közötti régió
  • Hatékony kommunikáció, megoldásközpontú gondolkodás

A cég kifejezetten junior jelöltek jelentkezését várja, akiknek szakmai tapasztalata nem haladja meg az 5 évet.

Előnyt jelent:

  • Mérnöki végzettség
  • Sales területén szerzett tapasztalat

Amit nyújtanak:

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  • 6 hetes, fizetett szakmai tréning a cég belgiumi központjában (hétvégente hazautazással)
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon
  • Széles perspektíva, hosszútávú karrierlehetőség
  • Multinacionális környezet, nyitott kommunikáció és folyamatos tanulási lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
angol és magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi címre várjuk:

angol Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet junior

Értesüljön időben a Workplus-sal kapcsolatos újdonságokról

Kapcsolat

Workplus Hungary Kft.

Workplus Locations: Budapest, London, Miami

+36 20 942 1464 • +36 20 941 4614
[email protected]

Rólunk

Cégünk a Workplus Hungary Kft. 1989 óta dolgozik a magyar és nemzetközi munkaerő piacon. Tapasztalatunkkal és hozzáértésünkkel minden bizonnyal az Önök cégének is hasznos partnere lehetünk.
Bővebben