Állásajánlatok

Applikációs mérnök (sales support engineer)

Automatizálás területén piacvezető, csúcstechnológiás termékek gyártásával foglalkozó partnercégünk keres

kollégát budapesti központjába

Partnerünk egy prémium minőséget képviselő, multinacionális japán vállalat, mely 8 éve szerepel a Forbes magazin "Most Innovative Companies" listáján. Szenzorokkal, mikroszkópokkal, lézer markerekkel, és hasonló, magas precizitású termékekkel hódította meg a piacot, saját területén világszerte irányadó cég. Az új munkatársnak lehetősége nyílik egy konkrét termékkörben elsajátított, magas szintű jártassága és szakmai tudása révén hozzájárulni egy innovatív megoldásokkal foglalkozó, világszerte ismert vállalat fejlődéséhez.

Feladatok:

Technikai tevékenységek

  • Eszközök konfigurálása
  • Műszaki reklamációk kezelése, intézése
  • Elektronikai termékek mély műszaki ismerete
  • Bemutató eszközök készítése

Sales támogatás

  • Értékesítő munkatársak műszaki betanítása és támogatása
  • Sales bemutatók műszaki előkészítése
  • Partnerlátogatások támogatása, helyszíni felmérések készítése (bejárások), országszerte
  • Ajánlatok készítése

Elvárások:

  • Villamos- vagy gépészmérnöki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett, 2-3 éves tapasztalat
  • Programozási nyelvek magas szintű ismerete (pl. C, C+++, Matlab, LABview, PLC)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, jó kiállás
  • Problémakezelés, műszaki feladatok átlátása, alternatív megoldásokban való gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Alábbi területeken szerzett tapasztalat: automatizáció, robotika, fotózástechnika, vision system

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Teljeskörű szakmai tréning a cég termékeiről és folyamatairól
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Autó, telefon, laptop

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
angol és magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi címre várjuk:

Ha jelentkezése megfelelőnek bizonyul, munkatársaink felkeresik Önt az önéletrajzában található telefonszámon.

Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet mérnök villamosmérnök műszaki végzettség automatizálás csatlakozástechnika IT

Értesüljön időben a Workplus-sal kapcsolatos újdonságokról

Kapcsolat

Workplus Hungary Kft.

Workplus Locations: Budapest, London, Miami

+36 20 942 1464 • +36 20 941 4614
[email protected]

Rólunk

Cégünk a Workplus Hungary Kft. 1989 óta dolgozik a magyar és nemzetközi munkaerő piacon. Tapasztalatunkkal és hozzáértésünkkel minden bizonnyal az Önök cégének is hasznos partnere lehetünk.
Bővebben