Állásajánlatok

Minőségirányítási rendszermérnök

Csúcstechnológiás termékek gyártásával foglalkozó, területén a világon piacvezető, partnercégünk részére keresünk

Minőségirányítási Rendszermérnök

kollégát

Feladatok

  • ISO 900X szabványok szerinti minőségirányítás rendszerek működtetése és fejlesztése, a folyamatok kapcsolatainak értékelése, összehangolása a Minőségirányítási Kézikönyv és minőségirányítási eljárások szerint
  • A rendszerhez tartozó szabályzók tervezése, készítése/készíttetése, és bevezetése a dokumentációs nyilvántartásba
  • Belső rendszerauditok, termék- és gyártási folyamatauditok tervezése, irányítása és értékelése
  • Beszállítói auditok támogatása
  • Részvétel vevői auditokon
  • Orvostechnikai eszköz technikai dokumentációjának kezelése
  • Jogszabályi és vevői követelmények tudatosítása a szervezeten belül

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • ISO 9001. ISO 13485 és ISO 14001 szabványok szerinti belső auditori képzettség
  • ISO 900X szabványok szerinti minőségirányítás rendszerek kiépítésében, működtetésében és fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • 8D, 5WHY, LEAN és 5S ismereteks
  • Magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Kiváló elemző, rendszerező és szervező készség
  • Jó kommunikációs készségek, proaktív személyiség

Előnyt jelent:

  • Orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Versenyképes fizetési csomag
  • Fejlődési és karrierlehetőség egy dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cégcsoportnál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
angol és magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi címre várjuk:

Ha jelentkezése megfelelőnek bizonyul, munkatársaink felkeresik Önt az önéletrajzában található telefonszámon.

felsőfokú végzettség mérnök műszaki végzettség minőségirányítás

Értesüljön időben a Workplus-sal kapcsolatos újdonságokról

Kapcsolat

Workplus Hungary Kft.

Workplus Locations: Budapest, London, Miami

+36 20 942 1464 • +36 20 941 4614
[email protected]

Rólunk

Cégünk a Workplus Hungary Kft. 1989 óta dolgozik a magyar és nemzetközi munkaerő piacon. Tapasztalatunkkal és hozzáértésünkkel minden bizonnyal az Önök cégének is hasznos partnere lehetünk.
Bővebben