Állásajánlatok

Junior Technical Support

Partnerünk - német tulajdonban levő, a magyarországi elektronikai piac forrasztástechnológiai ellátásának megkerülhetetlen szereplője keres

kollégát budapesti központjába

Csapatukba olyan lelkes, pontos és precíz személyt keresnek, aki technikai-szervíz és értékesítés támogató területen szeretne hosszútávú karriert építeni, és ezzel hozzájárulni egy közel 30 éves, stabilan működő és folyamatosan bővülő cég további fejlődéséhez.

Feladatok:

Technikai tevékenységek

  • eszközök, berendezések telepítése, konfigurálása, szervízelése
  • műszaki tájékoztatás és segítségnyújtás az ügyfelek részére

Sales támogatás

  • ügyféllátogatás és az ügyfelek műszaki támogatása
  • sales bemutatók műszaki előkészítése
  • ajánlatok készítése
  • ügyfélkör nyilvántartása, beérkező igényeinek kezelése, kapcsolattartás
  • leltárazás, illetve egyéb adminisztratív tevékenységek

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • stabil számítástechnikai felhasználói ismeretek
  • külső/belső ügyfélcentrikusság
  • jó kommunikációs készség
  • proaktivitás, megbízhatóság
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Magyarországon belüli utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • villamosipari területen szerzett képesítés vagy értékesítési tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetési csomag
  • hosszútávú munkalehetőség
  • korszerű, stabil cégnél való munkavégzés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi címre küldheti el:

Ha jelentkezése megfelelőnek bizonyul, munkatársaink felkeresik Önt az önéletrajzában található telefonszámon.

műszaki végzettség IT

Értesüljön időben a Workplus-sal kapcsolatos újdonságokról

Kapcsolat

Workplus Hungary Kft.

Workplus Locations: Budapest, London, Miami

+36 20 942 1464 • +36 20 941 4614
[email protected]

Rólunk

Cégünk a Workplus Hungary Kft. 1989 óta dolgozik a magyar és nemzetközi munkaerő piacon. Tapasztalatunkkal és hozzáértésünkkel minden bizonnyal az Önök cégének is hasznos partnere lehetünk.
Bővebben