Állásajánlatok

CNC esztergályos

Egyedi és kis sorozatú alkatrészek gyártásához keresünk, elkötelezett munkavállalókat a következő pozíciókba:

munkatársat IV. kerületi munkavégzéssel

Feladatok:

  • Kis széria gyártás
  • Technológiával közreműködve a CNC gépek beállítása a rendelkezésre bocsájtott szerszámok és CNC programok segítségével
  • A gépen történő gyártás felügyelete

Álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú fémipari végzettség
  • min. 3-5 év releváns munkatapasztalat
  • mérőeszközök helyes használata
  • műszaki rajzolvasási ismeretek
  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság

Munkarend:

  • egyműszakos munkarend: 6:00-tól – 14:30-ig

Amit ajánlunk:

  • versenyképes javadalmazás
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • bejelentett főállású foglalkoztatás
  • családias, kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi címre várjuk:

Budapest NexonBér bérszámfejtő

Értesüljön időben a Workplus-sal kapcsolatos újdonságokról

Kapcsolat

Workplus Hungary Kft.

Workplus Locations: Budapest, London, Miami

+36 20 942 1464 • +36 20 941 4614
[email protected]

Rólunk

Cégünk a Workplus Hungary Kft. 1989 óta dolgozik a magyar és nemzetközi munkaerő piacon. Tapasztalatunkkal és hozzáértésünkkel minden bizonnyal az Önök cégének is hasznos partnere lehetünk.
Bővebben